قوانین سایت

 

هر اجتماع نیازمند وجود قوانین و مقررات مدون ومشخصی می باشد که براساس آن حدود و ثغور مسئولیت ها و اختیارات اشخاص حاضر در آن جامعه باید تعیین گردد. این قوانین باعث می شود تا در هنگام بروز هرگونه اختلاف با رجوع به آن حوزه تخلفات احتمالی و مسئولیت افراد مشخص گردد. قواعد و قوانین زیر نیز مربوط به شرایط عضویت و بهره برداری از سایت برد –برد  می باشد که عضویت در سایت به معنی اطلاع کامل از متن و شرایط آن می باشد. این قوانین در قالب توافقنامه زیر ارائه گردیده است:

توافقنامه

متن حاضر متعلق به سایت برد برد  می باشد و علاوه بر مفاد زیر بعنوان یک سایت ایرانی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران نیز بر آن حاکم است.

- شرایط عضویت

عضویت در سایت برد برد  تابع شرایط خاصی میباشد که در قسمت ثبت نام ذکر شده است ولیکن از آنجائیکه مدیریت سایت برد برد تمامی تلاش خود را جهت فراهم سازی محیطی سالم، پرنشاط و پرمحتوی جهت ارتقاء فرهنگ تبلیغات نموده ، پایبندی به این آرمان را شرط عضویت خود در سایت قرار داده است و از داوطلبان عضویت انتظار دارد تا در صورت قبول این اصول به عضویت سایت درآیند.

1: اطلاعات خصوصی

اعضاء نباید اطلاعاتی را که دارای حساسیت می باشند برروی سایت قرار دهند و برد برد مسئولیتی درخصوص سوء استفاده از این اطلاعات را قبول نمی کند ودر صورت رویت صفحه آگهی دهنده بلوکه می شود.

2: شرایط استفاده

اعضاء مجاز به انتشار اطلاعات محرمانه مملکتی، اطلاعات محرمانه اشخاص ثالث، مطالب نفرت آمیز، ....، غیر اخلاقی و غیر قانونی در وبگاههای خود نمی باشند ودر صورت رویت صفحه آگهی دهنده بلوکه شده و برد برد هیچگونه مسئولیتی را بعهده نمی گیرد.

برد برد تاحد امکان در انتخاب واحدهای مربوطه تلاش خود را میکند تا بهترینهای اصناف گوناگون در این سایت عضویت داشته باشند و در صورت موارد خاص تحت هیچ شرایطی مسئولیت خسارتهای وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته در صفحات اختصاصی آکهی دهنده ها را نپذیرفته  و برد برد هیچگونه مسئولیتی را بعهده نمی گیرد.

برد برد خود را مجــاز بــه کنتــرل مطالبی که داخل صفحات اختصاصی قرار می گیرد می داند ودر صورت رویت مطالب غیر قانونی که شامل(توهین به مقدسات،به نظام جمهوری اسلامی،مطالب سیاسی تحریک کننده،شعار بر ضد دولت جمهوری اسلامی ایران و غیره ...می باشد) صفحه آگهی دهنده بلوکه می شود.

برد برد می تواند هر قسمتی از این توافقنامه را در هر موقع تغییر دهد. متن توافقنامه همواره برروی سایت قابل ملاحظه بوده و در صورتیکه در هر زمان با این قرارداد مخالفت داشته باشید می توانید از عضویت این سایت انصراف دهید.

در صورتیکه کلمه عبور خود را فراموش نمودید با استفاده از لینک "فراموشی کلمه عبور" می توانید آنرا دریافت کنید.در غیر اینصورت با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمائید. 

در صورتیکه از مقررات سایت و مقررات جمهوری اسلامی ایران تخطی نمائید. مسئولین سایت می توانند بدون اخطار قبلی صفحه شما را مسدود و عضویت شما را به حالت تعلیق در آورند.

برد برد دارای قسمت پشتیبانی می باشد و تلاش خود را همواره جهت ارائه خدمات مطلوب می نماید ولیکن تعهدی نسبت به سرعت پاسخگوئی، عدم پاسخگوئی به سوالات و غیره، به علت حجم تماسها ندارد.

برد برد تمامی تلاش خود جهت حفظ و صیانت از اطلاعات شما بعمل خواهد آورد ولیکن اگر چنانچه به هر دلیل بدون اطلاع و رضایت شما، اطلاعات شما توسط اشخاص ثالث مورد سوء استفاده و یا تخریب گردد سایت مسئولیتی در مورد این اتفاقات نخواهد داشت.

3: حقوق مالکیت معنوی:

استفاده از مطالب قرار گرفته برروی صفحات اختصاصی در جای دیگر مجاز نمی باشد. بخصوص اطلاعات شخصی افراد، عکس ها و مطالب مربوط به آنها.

کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرحهای برد برد متعلق به این سایت بوده و کلیه حقوق آنها متعلق به شرکت فن آوران اطلاعات ترنج می باشد.

4: تذکرات مهم:

بکار بردن کلمات و یا تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی ممنوع می باشد.

مطالب مستهجن، افترا آمیز، دشنام و خارج از اخلاق یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی در هیچ یک از صفحات اختصاصی مجاز نمی باشد.

بیان لطیفه هائی که منجر به اهانت به هم وطنان و یا اقشار خاص گردد و خلاف شئونات اخلاقی باشد مجاز نمی باشد.

پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی مجاز نمی باشد.

قراردادن لینک به سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همچنین سایتهائی که به اشکال مختلف روابط و رفتارهای فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را پایمال نماید مجاز نمی باشد.

جعل هویت اشخاص حقیقی و یا حقوقی اعم از شرکتها، نهادها و سازمانها و نسبت دادن بیانات و سخنان دروغین به ایشان مجاز نمی باشد ودر صورت رویت صفحه آگهی دهنده بلوکه می شود.